Palmares

2016: Lotto Soudal

2e / Eindklassement Tour de l’Ain

1e / Bergklassement Tour de l’Ain

2e / 4e rit Tour de l’Ain

3e / 3e rit Tour de l’Ain

11e / Eindklassement Ronde van Polen

18e / Eindklassement Critérium du Dauphiné

2015: Lotto Soudal

14e / Eindklassement Ronde van Spanje

2e / Eindklassement Ronde van Polen

1e / Vijfde rit Ronde van Polen

15e / Eindklassement Criterium du Dauphiné (WT)

3e / 1ste etappe Ronde van Catalonië (WT)

16e / Eindklassement Ronde van Catalonië (WT)

2014: Lotto – Belisol
6de plaats: 14de etappe Ronde van Spanje (WT)
7de plaats: 1ste etappe (ploegentijdrit) Tirreno-Adriatico (WT)
10de plaats: Viane
15de plaats: Eindklassement Ruta del Sol (Spa – 2.1)
18de plaats: Eindklassement Ster van Bessèges (Fra – 2.1)

2013: Lotto – Belisol
4de plaats: 3de etappe Tour de San Luis (Arg – 2.1)
5de plaats: Eindklassement Ruta del Sol (Spa – 2.1), 4de etappe (ploegentijdrit) Ronde van Frankrijk (WT)
6de plaats: 19de etappe Ronde van Frankrijk (WT), 8ste etappe Ronde van Spanje (WT)
7de plaats: Trofeo Deià (Spa – 1.1), proloog Ruta del Sol (Spa – 2.1), 3de etappe Ruta del Sol (Spa – 2.1)
8ste plaats: BK Tijdrijden
9de plaats: Eindklassement Tour de San Luis (Arg – 2.1)
17de plaats: Eindklassement Parijs-Nice (WT)
22ste plaats: Eindklassement Ronde van het Baskenland (WT)

2012: Lotto – Belisol
6de plaats: 1ste etappe (ploegentijdrit) Ronde van Spanje (WT)
14de plaats: Eindklassement Ronde van Zwitserland (WT)
17de plaats: Eindklassement Ronde van Spanje (WT)
18de plaats: Eindklassement Ronde van de Algarve (2.1 – Por)

2011: Omega Pharma – Lotto
1ste plaats: 7DE ETAPPE RONDE VAN ITALIË (WT)
4de plaats: 1ste etappe (ploegentijdrit) Ronde van Italië (WT)
15de plaats: Eindklassement Ronde van Peking (WT)
27ste plaats: Eindklassement Ronde van Italië (WT)
29ste plaats: Eindklassement Ronde van Romandië (WT)

2010: Davo Lotto Davitamon Cycling Team
1ste plaats: EINDKLASSEMENT TOUR DE MOSELLE (IC – FRA), Deerlijk
2de plaats: 1ste etappe Tour de Moselle (IC – Fra), Linden, Buizingen, Flobecq
3de plaats: 2de etappe Tour des pays de Savoie (2.2 – Fra), Schepdaal, Lokeren, Sint-Lievens-Houtem
4de plaats: 4de etappe Tour des pays de Savoie (2.2 – Fra), Londerzeel
5de plaats: Eindklassement Giro valle d’Aosta (2.2 – Ita), 3de etappe Giro valle d’Aosta (2.2 – Ita), 1ste etappe Ronde van Luik (IC), Kruiseke-Wervik, Lierde
6de plaats: 4de etappe Giro valle d’Aosta (2.2 – Ita), 4de etappe Ronde van Luik (IC), 3de etappe Ronde van Namen (IC)
7de plaats: Eindklassement Vuelta a Navarra (2.2 – Spa), 4de etappe Vuelta a Navarra (2.2 – Spa)
8ste plaats: 3de etappe Ardense Triptiek (IC), 2de etappe Vuelta a Navarra (2.2 – Spa)
9de plaats: 2de etappe Giro valle d’Aosta (2.2 – Ita)
13de plaats: Eindklassement Oberösterreichrundfahrt (2.2 – Oos)
14de plaats: Eindklassement Tour des pays de Savoie (2.2 – Fra), Eindklassement Ronde van Slovakije (2.2 – Slo)
17de plaats: Eindklassement Ronde van Namen (IC)

2009: Davo Lotto Davitamon Cycling Team
1ste plaats: 1ste etappe Ronde van Namen (IC), Lierde, Balegem, Strijpen (oefenkoers)
2de plaats: Eindklassement Ronde van Luik (IC), Denderhoutem
3de plaats: 5de etappe Ronde van Namen (IC), Wervik
4de plaats: Circuit de Wallonie (Topcompetitie), 3de en 5de etappe Ronde van Luik (IC), Sint-Lievens-Houtem
5de plaats: Eindklassement GP Tell (2.2 – Zwi), Eindklassement Ronde van Namen (IC), Trognée (IC), Oosterzele
7de plaats: 4de etappe GP Tell (2.2 – Zwi), BK Tijdrijden bij elites zonder contract
8ste plaats: 3de etappe Vuelta a Bira (IC – Spa), 3de etappe GP Tell (2.2 – Zwi)
9de plaats: 3de etappe Circuit des Ardennes (2.2 – Fra), 1ste etappe Ronde van Luik (IC), 1ste etappe Tour de Moselle (IC – Fra)
10de plaats: 2de etappe Tour de Moselle (IC – Fra)
13de plaats: Eindklassement Tour de Moselle (IC – Fra)
15de plaats: Eindklassement Vuelta a Bira (IC – Spa)
18de plaats: Eindklassement Ardense Triptiek (IC)

2008: Onder Ons Parike
1ste plaats: Rozebeke, Horebeke (VWF) en Kampioenschap van Zottegem
2de plaats: Opbrakel (VWF)
3de plaats: Lierde, Itterbeek en Herzele (VWF)
4de plaats: Kerksken en Oetingen
5de plaats: Steenhuize (VWF)
8ste plaats: Kampioenschap van België bij de beloften